Střešní box Aroso Düsseldorf 480 - objem 390l /oboustranné otevírání/ černý karbon

Kód: 923-20.850
6 999 Kč 5 784,30 Kč bez DPH
SKLADEM NA PRODEJNĚ (1 ks)

Moderní box s velkým vnitřním prostorem a skvělou aerodynamikou od renomované německé značky Aroso, oboustranné otevírání, elegantní matně černý karbonový strukturovaný povrch

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokonalé zpracování detailů - to je střešní autobox Aroso Düsseldorf 480 od renomované německé značky, která je na trhu již od roku 1973 a patří ke špičce na německém trhu i v ostatních zemích západní Evropy. Oboustranné otevírání (box lze otevírat z obou stran díky speciálnímu mechanismu Double S), moderní centrální zámek umožňuje uzamykat autobox pouze jedním klíčem. Víko s matným černým strukturovaným karbonovým povrchem dodává boxu dokonalý elegantní vzhled. Střešní box Aroso Düsseldorf 480 vyniká dokonalou aerodynamickou linií tvořenou v aerodynamickém tunelu, která výrazným způsobem snižuje odpor proudícího vzduchu a tím i spotřebu paliva. K důkladnému zabezpečení boxu i nákladu je box opatřen účinným centrálním zámkem. Velká délka a šířka boxu i vhodně navržený tvar usnadňuje převážení moderních typů lyží a dalších zavazdel. Box je vyroben z vysoce odolného vrstveného UV-stabilizovaného plastu. Povrch je lakován vícevrstvým elegantním metalickým černým matným lakem s karbonovou strukturou, který zajišťuje dokonalý soulad designu na jakémkoli vozidle, nosnost 75kg, oboustranné otevírání. Je vybaven upevňovací sadou Aroso Smart Kit (max. šířka tyčí až 90mm), u které není nutné používat nářadí. Navíc splňuje normu ISO PAS 11154, kterou vydává Mezinárodní organizace pro normalizaci. Aroso Düsseldorf 480 se dodává předsestavený, takže se nebudete muset starat o složitou montáž. Box podporuje systém City crash, který zajistí, že i po případné srážce vozidel zůstane box i jeho obsah na střeše auta.

Chytrý upínací systém Aroso Smart Kit je vhodný pro upevnění střešního boxu Aroso na tyče příčníků až do šířky 90 mm. Sada obsahuje čtyři upínací třmeny s lanky a utahovacími maticemi. Montáž je velmi snadná, zvládne jí i méně zručný motorista. Aros Smart Kit je použitelný na všechny druhy tyčí příčníků, od základních ocelových s hranatým průřezem až po aerodynamické tyče Thule Wingbar.

Parametry:
Hmotnost 19kg
Šířka 74cm
Materiál PS UV-stabilizovaný
Výška 37cm
Délka 193cm
Výroba EU
Vnitřní objem 390l
Nosnost 75kg
Uzamykání centrální dvoubodové
Záruka výrobce 2 roky
Otevírání oboustranné
Montáž Aroso Smart Kit (do 90mm)
Barva matný černý strukturovaný karbon
Popruhy ano
Další vlastnosti nový model 2019
Rozměr balení: 195x77x37 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: