Autokamera TrueCam A6

Kód: TRUECAMA6
3 590 Kč 2 966,94 Kč bez DPH
SKLADEM NA PRODEJNĚ nebo IHNED K ODESLÁNÍ (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2020

Hledáte profesionální kameru do auta, která by ochránila přední i zadní část Vašeho vozu? Právě jste ji našli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová autokamera TrueCam A6 natáčí kvalitní záznam, na kterém ve dne i v noci rozpoznáte SPZ ostatních vozidel i obličeje lidí. Její součástí je také zadní kamera, se kterou získáte dokonalý přehled o dění za Vaším vozidlem.

Zadní kamera patří mezi hlavní přednosti tohoto modelu. Po propojení s hlavní kamerou totiž uvidíte obraz zadní kamery na LCD displeji, takže Vám při složitějších situacích může usnadnit parkování, ale hlavně vždy zjistíte, co se za Vaším vozem děje. Kamera navíc stejně jako přední kamera může pořizovat videozáznam, takže Vám v případě nabourání Vašeho vozu zezadu poskytne důležitý důkazní materiál.

Kamera TrueCam A6 se dále chlubí snadnou instalací i manipulací. Umístění držáku na čelní sklo Vašeho vozu, zapojení napájení i nastavení pozice pro natáčení provedete pouze jednou. Vybrat si přitom můžete z více druhů držáků, které jsou součástí balení. Při každé další jízdě už kameru jen nacvaknete do držáku a můžete vyrazit. Menu je navíc kompletně v češtině, takže obsluhu zvládnete bez zdlouhavého studování dokumentace.

Autokamera TrueCam A6 je dále vybavena řadou pokročilých funkcí. Dokoupit si navíc můžete GPS modul s detekcí rychlostních radarů pro snímání polohy a rychlosti jízdy.

Natáčení v rozlišení FULL HD 1080p

Autokamera TrueCam A6 pořizuje záznam v maximálním rozlišení FULL HD 1080p. Výsledné záběry jsou tak natolik kvalitní, že obsahují i ty nejmenší detaily – snadno z nich přečtete SPZ ostatních vozidel, rozpoznáte obličeje lidí i dopravní značky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve dne nebo v noci, při dobrých či špatných světelných podmínkách. Kamera natáčí vždy v nejvyšší kvalitě a s maximální ostrostí. 

Zadní kamera

Součástí balení je také zadní kamera, díky které získáte ještě lepší přehled o Vaší jízdě. Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Může totiž nahrávat videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamená vše, co se děje za Vaším vozem. To oceníte například v situacích, kdy do Vás zezadu někdo nabourá. Díky kameře získáte jednoznačný důkazní materiál. Parkovací kamera natáčí v rozlišení HD 720p a s přední kamerou ji propojíte jednoduše pomocí kabelu. Použití zadní kamery je navíc volitelné, přední kameru lze používat i samostatně. 

Jednoduchá každodenní instalace

Kamera je uzpůsobena každodennímu využití, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Rychlá instalace je přitom jednou z nejdůležitějších vlastností každé autokamery. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit. 

Timelapse

Zrychlené timelapse nahrávání neboli časosběrné video umožňuje nahrávat Vaše záznamy ve zrychleném módu. Kamera každou vteřinu vytvoří jeden snímek, díky čemuž si během jedné minuty přehrajete až půlhodinový záznam. Snadno tak zjistíte, co se kolem Vašeho vozu dělo před Vašim příchodem nebo v průběhu jízdy. Zrychlené nahrávání rozšiřuje kapacitu paměťové karty a kromě praktického využití s sebou přináší také spoustu zábavy. 

G-Senzor

G-Senzor neboli snímač přetížení či gravitační senzor umožňuje ve formě grafu zaznamenávat směr jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, přesně pozná, odkud náraz přišel, a uzamkne aktuálně pořizované video. Veškeré údaje si můžete později prohlédnout v přehrávači GPS a použít také jako důkazní materiál. Kamera v případě nehody také uzamkne aktuální záběry proti nechtěnému přepsání, takže o ně nepřijdete. 

Parkovací mód

Díky parkovacímu módu můžete Vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechat zaparkované až 24 hodin bez nabíjení. Kamera přitom bude automobil neustále střežit a v případě, že do něj někdo jen lehce nabourá, začne automaticky natáčet. Díky tomu získáte důležitý důkazní materiál pro policii a pojišťovnu. 

LCD displej s českým menu

Důležitou součástí kamery TrueCam A6 je LCD displej, na kterém si můžete kdykoliv zkontrolovat aktuálně pořizované záběry, pustit si již natočený záznam nebo nastavit potřebnou funkci kamery. Menu černé skříňky je kompletně v češtině, takže na Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Navíc je natolik přehledné, že si poradíte i bez zdlouhavého studování dokumentace. 

Časová smyčka

S autokamerou TrueCam A6 můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti automaticky dojde k přepsání nejstaršího záznamu, a to dokonce bez přerušení nahrávání. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Současně se můžete spolehnout, že Vám žádný důležitý okamžik neuteče. Každé video a fotografii si navíc můžete uzamknout proti nechtěnému přepsání. 

Detekce pohybu

Díky detekci pohybu začne autokamera TrueCam A6 automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb. Pořídí tak videozáznam i v době Vaší nepřítomnosti a Vy v případě poškození vozu získáte jasný důkaz usvědčující viníka. Záznam je natolik kvalitní, že na něm bez problémů rozpoznáte obličej pachatele nebo i SPZ jeho vozu. Jakmile pohyb ustane, kamera natáčení zase sama skončí. 

Zamykání videa

Pokud si chcete uchovat natočené záběry, stačí stisknout tlačítko zámku, které zajistí uzamčení záznamu proti jeho nechtěnému smazání. Nemůže se tak stát, že byste o důležité video přišli například přepsáním časovou smyčkou. Tlačítko pro uzamčení lze použít už během nahrávání, ale i později v režimu prohlížení. Videozáznamy i fotografie můžete později zase odemknout a ručně smazat. 

GPS modul (doplňkově)

Ke kameře TrueCam A6 lze dokoupit GPS modul, který kromě snímání polohy Vašeho vozu měří a nahrává také rychlost jízdy. Je pak pouze na Vás, zda si tyto údaje necháte zobrazovat přímo ve videozáznamu nebo zvolíte možnost ukládání do GPS logu. Pokud nechcete, aby byly rychlost a poloha ve videu zaznamenány, stačí tuto funkci vypnout. Veškeré údaje si můžete prohlédnout v softwarové aplikaci, kde na mapě uvidíte celou Vaši trasu včetně rychlosti, grafu G-senzoru, zrychlení a dalších informací.

Detekce rychlostních radarů a funkce TACHOMETR (doplňkově)

Pomocí GPS modulu můžete dále využít funkci TACHOMETR, díky které můžete na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr. Ten se zobrazí v podobě kompasu. Modul navíc obsahuje databázi rychlostních radarů, takže se Vám na displeji v předstihu zobrazí rychlostní limit i vzdálenost od radaru. V databázi jsou také místa, ve kterých je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Veškerá signalizace probíhá jak na displeji, tak pomocí hlasových pokynů a kamera Vás upozorní také na případné překročení maximální povolené rychlosti. Databáze obsahuje více než 33 tisíc míst z 36 států Evropy včetně států, jako je Rusko či Ukrajina. Aktualizace jsou k dispozici zdarma. S GPS modulem si navíc lze vybrat z 8 hlasových pokynů, včetně vtipných komentářů herce a moderátora Karla Zimy. 

Kvalitní noční režim

Kamera TrueCam A6 je vybavena tou nejlepší optikou, aby Vám i v noci pořídila opravdu kvalitní záběry. Natáčení a focení v noci tak nepředstavuje žádný problém. Autokamera zaznamená každou část Vaší jízdy i přes zhoršené světelné podmínky, takže se na svou černou skříňku můžete stoprocentně spolehnout. 

Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkové)

Autokamera umožňuje jednoduché a rychlé nasazení polarizačních CPL filtrů nebo UV filtrů, které Vám zajistí ještě vyšší kvalitu záběrů. Polarizační CPL filtr odstraňuje odlesk z palubní desky, takže Vaše videa zbaví nežádoucích světelných odrazů. UV filtr pak zvyšuje sytost a živost barev, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar vzdáleného obzoru. Výměnné filtry nejsou součástí balení. 

Funkce WDR

Kamera je vybavena funkcí WDR (Wide Dynamic Range), která zajišťuje lepší snímání obrazu v situacích, kdy je část prostoru více a část méně osvětlena a dochází tak ke kontrastu mezi světlem a stínem. Typickým příkladem jsou záběry noční silnice s odlesky a světly protijedoucích vozidel. Kamera Vás i v těchto světelných podmínkách mile překvapí.

 

Parametry a specifikace:

Obrazový snímač:

3M CMOS Senzor umožňující špičkový noční režim

Video:

Rozlišení: až 1920x1080 (Full HD), 30fps.

Rozlišení fotografií: až 12 Mpix

Úhel záběru v 1080p:

110°

Formát a komprese:

Formát MOV, komprese H.264

Zvuk:
Vestavěný mikrofon s možností vypnutí tlačítkem během záznamu nebo v menu

LCD displej:
2,7" 16:9 s možností vypnutí tlačítkem během záznamu a také v menu

Baterie:

Vestavěná 250mAh

Funkce:

G-Senzor

Natáčení ve smyčce

Zamykání souborů proti přepsání

Funkce automatického spuštění

Detekce pohybu

Výměnné filtry

Video TimeLapse

Parkovací mód

Rozhraní:

USB 2.0

HDMI

Slot pro Micro SD (až 32 GB)

Rozměry:

103 x 51 x 40 mm

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kamery do auta
Záruka: 2 roky

Denní záběry TrueCam A6

Promo video TrueCam A6

Video Timelapse při jízdě TrueCam A6

Video Timelapse při parkování TrueCam A6

Záběry v tunelu TrueCam A6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: