Dárky k objednávce: nad 2000Kč - DOPRAVA ZDARMA, nad 3000Kč VŮNĚ DO AUTA Carvin, nad 4000Kč PODLOŽKY POD RZ Carvin design - zebra (2ks), nad 5000Kč RUČNÍK Carvin bílý

Poučení o právu odstoupit od kupní smlouvy

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dnů.

 

Kupující, který uzavřel kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, má právo od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů odstoupit.

Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o

  1. kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,
  2. smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

 

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy musíte prokazatelně o svém odstoupení od této smlouvy informovat provozovatele internetového obchodu www.carvin.cz formou jednostranného právního jednání (například e-mailem nebo poštou). Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy. který jste obdrželi jako přílohu v potvrzení přijaté objednávky.

  • Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od kupní smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.
  • Odstoupit od kupní smlouvy není možné u zakázkové výroby tj. u zboží, které se vyrábělo přímo pro Vás, dle Vašeho zadání například typové nebo luxusní autopotahy, typové textilní koberce nebo vany do kufru Boot-Profi Codura pro konkrétní značku a model auta, dále na zboží které bylo na Vaše přání upraveno nebo opatřeno výšivkou či potiskem.
  • Pokud budete zboží zasílat či vracet osobně je pro tyto účely pouze jedna kontaktní adresa – adresa provozovny.
  • K vrácenému zboží vždy přiložte originál fakturu nebo pokladní daňový doklad!
  • Pokud byl k objednávce v závislosti na její finanční výši poskytnut bonus, jako je například doprava zdarma nebo dárek zdarma, vyhrazujeme si právo zohlednit částky za tyto položky při vrácení peněz dle aktuálního ceníku (doprava, zboží) na webu www.carvin.cz
  • Zboží lze vrátit pouze kompletní, nepoužité, nepoškozené v původním obalu, dále obchodní podmínky odstavec VI bod 11.

 

Společnost: Carvin consulting s.r.o.

Se sídlem: Káranská 378/1, 108 00  Praha 10 – Malešice

Provozovna:  Minská 1002/1, 101 00  Praha 10 - Vršovice

IČO/DIČ: 29147719 / CZ29147719

e-mail: info@carvin.cz

telefon: +420 252 548 407

gsm: +420 608 822 777

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace zde