!POZOR! 28.9.2023 Státní svátek + 29.9.2023 ZAVŘENO. Objednávky budeme zpracovávat od 2.10.2023

Poučení o právu odstoupit od kupní smlouvy

Máte právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu v zákonné lhůtě 14 dnů.

 

Kupující, který uzavřel kupní smlouvu mimo svoji podnikatelskou činnost jako spotřebitel, má právo od kupní smlouvy ve lhůtě 14 dnů odstoupit.

Lhůta podle věty první běží ode dne uzavření smlouvy a jde-li o

  1. a) kupní smlouvu, ode dne převzetí zboží,
  2. b) smlouvu, jejímž předmětem je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, ode dne převzetí poslední dodávky zboží.

 

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od kupní smlouvy musíte prokazatelně o svém odstoupení od této smlouvy informovat provozovatele internetového obchodu www.carvin.cz formou jednostranného právního jednání (například e-mailem nebo poštou). Můžete použít vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy. který jste obdrželi jako přílohu v potvrzení přijaté objednávky.

  • Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od kupní smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od kupní smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Odstoupit od kupní smlouvy není možné u zakázkové výroby tj. u zboží, které se vyrábělo přímo pro Vás, dle Vašeho zadání například typové nebo luxusní autopotahy, typové textilní koberce nebo vany do kufru Boot-Profi Codura pro konkrétní značku a model auta, dále na zboží které bylo na Vaše přání upraveno nebo opatřeno výšivkou či potiskem viz Obchodní podmíky odstavec VI bod 3.

Tímto „Zákazník bere na vědomí, že v případě zakázkové výroby ve smyslu § 1837, písm. d) NOZ nemá ve smyslu § 1829 NOZ právo na odstoupení od smlouvy bez udání důvodu.“

  • Pokud budete zboží zasílat či vracet osobně je pro tyto účely pouze jedna kontaktní adresa – adresa provozovny.
  • K vrácenému zboží vždy přiložte originál fakturu nebo pokladní daňový doklad!
  • Pokud byl k objednávce v závislosti na její finanční výši poskytnut bonus, jako je například doprava zdarma nebo dárek zdarma, vyhrazujeme si právo zohlednit částky za tyto položky při vrácení peněz dle aktuálního ceníku (doprava, zboží) na webu www.carvin.cz
  • Zboží lze vrátit pouze kompletní, nepoužité, nepoškozené v původním obalu, dále obchodní podmínky odstavec VI bod 11.

 

Společnost: Carvin consulting s.r.o.

Se sídlem: Káranská 378/1, 108 00  Praha 10 – Malešice

Provozovna:  Záběhlická 2533/84, Praha 10 - Záběhlice, PSČ 106 00

IČO/DIČ: 29147719 / CZ29147719

e-mail: info@carvin.cz

tel.: +420 608 822 777