Jak udržovat své auto v čistotě?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dokonale udržet pořádek v autě? Existují především 2 součásti vybavení do auta, které vám v tomto výrazně pomohou. Možná byste to ani netušili, ale jsou to především autokoberce, které chrání interiér auta před nečistotami z bot, a následně vany do kufru – když chcete převážet nějaký náklad.

Právě tyto 2 součásti vás zbaví největších nečistot v interiéru auta. Pokud si chcete v autě udržet pořádek, jsou nezbytné.

AUTOKOBERCE SNADNO VYTŘEPETE NEBO OMYJETE

Gumové autokoberce jsou nepostradatelnou součástí vybavení interiéru, pokud se chcete ubránit nečistotám. Bez autokoberce se veškeré nečistoty z bot dostanou přímo do interiéru, ze kterého už nečistoty tak lehce nedostanete – budete je muset důkladně vysát a koberec v interiéru nejspíše pečlivě vydrhnout. Gumové autokoberce stačí vzít a nečistoty snadno vyklepat, případně například umýt pod tekoucí vodou. Autokoberce jsou tak nejpraktičtější ochranou před nečistotami uvnitř auta.

 17096-6

Investice do autokoberce se vyplatí. Především gumové autokoberce mají velmi dlouhou životnost a nemusíte je vůbec měnit. Zároveň jsou téměř bezúdržbové.

VANY DO KUFRU: ZVYŠUJÍ ČISTOTU I BEZPEČÍ

Podobně nepostradatelné jako autokoberce jsou také vany do kufru. Nejenže dokonale chrání kufr automobilu proti nečistotám, když cokoli převážíte, ale zároveň mohou zvyšovat bezpečnost při jízdě a snižovat riziko poškození interiéru vlivem špatně zabezpečeného nákladu nebo zavazadel. Především doporučujeme protiskluzové vany do kufru, ve kterých náklad lépe drží a nepřesouvá se z místa na místo během jízdy.

Vany do kufru můžete potom lehce vyjmout a vytřepat z ní nečistoty, případně ji lehce opláchnout pod tekoucí vodou. Gumové vany do kufru jsou bezúdržbové a vysoce odolné proti jakémukoli poškození, zároveň nabízí opravdu dlouhou životnost.

IMG_1627