Mothers Professional Finishing Polish - jemná finišovací leštěnka pro maximální lesk, 355 ml

Kód: MS08712
509 Kč 420,66 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Mothers Professional Finishing Polish - profesionální jemná finišovací leštěnka pro vytvoření maximálního lesku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mothers® Professional Finishing Polish je exkluzivní profesionální finišovací leštenka, která odstraní lehké defekty laku - jemné škrábance, kruhové škrábance, hologramy a další nedokonalosti na všech barvách a odstínech laků.

Díky svému citlivému složení je vhodná na udržované a novější laky a na vylepšení nových továrních laků. Její velmi jemná konzistence zajišťuje nejsnadnější nanášení a stírání. Po dokončení leštění touto jemnou leštenkou získate sytější odstín barvy, bezkonkurenční hloubku a ten nejlepší lesk se zrcadlovým odrazem, jaký si umíte představit. Povrch je tak dokonale připraven pro zakončovací vrstvu voskem, abyste perfektně vyleštěný lak zachovali co nejdéle.

Jako dokončovací vrstvu doporučujeme Mothers® California Gold® Pure Brazilian Carnauba Wax - karnaubský vosk.

DOPORUČENÝ POSTUP:
Před použitím protřepejte. Pracujte na suchém, čistém a chladném povrchu. Určeno pouze pro lesklé laky, nepoužívejte na matné ani saténové laky. Zabraňte kontaktu s tkaninou, vinylem, plasty, gumou a dalšími nelakovanými porézními povrchy. Pokud je to možné nastavte rychlost leštičky na střední až středně vysokou. Naneste 10 cm dlouhou vlnovku na kotouč leštičky nebo na utěrku při ručním použití a pomalu rozetřete. S použitím malého tlaku leštěte oblast cca 60 x 60cm nejméne třemi směry s polovičním překryvem tahů. Uvolněte tlak, když přípravek začne usychat. Neleštěte do sucha. Dle potřeby vyčistěte kotouč. Suchým mikrovláknovým ručníkem povrch utřete.

Pro použití na lakované části, nepoužívejte na plast a gumu!

https://youtu.be/xd7zDcIfMAI

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz