Mothers Back-to-Black Heavy Duty Trim Cleaner Kit - nejúčinější čistič plastů, 355 ml

Kód: MS06141
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme ihned
Můžeme doručit do:
4.4.2023
Možnosti doručení

Mothers Back-to-Black Heavy Duty Trim Cleaner Kit - nejúčinější čistič plastových dílů ze strukturovaného plastu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mothers® Heavy Duty Trim Cleaner s originální Back-to-Black® formulí má vynikající čisticí schopnost a obnovuje vaše nárazníky a jiné exteriérové části ze strukturovaného plastu do své původní, originální podoby.

Mothers® Heavy Duty Trim Cleaner nemá konzervující schopnosti, jedná se opravdu jen o jedinečný čistící prostředek, který čistí do hloubky, což vám umožňí vymazat roky zanedbání způsobené UV zářením, oxidací, špínou, solí, silničními nečistotami atd. Obsahuje jedinečný gel díky kterému, spolu s přibaleným kartáčem, dosáhnete ohromujících výsledku.

DOPORUČENÝ POSTUP:
Před použitím protřepejte. Pracujte na suchém a chladném povrchu. Aplikujte po částech, nenechte přípravek zaschnout. Naneste přípravek na přiložený kartáček nebo přímo na povrch. S použitím mírného tlaku na kartáček povrch čistěte krátkými překrývajícími se tahy. Dle potřeby přidávejte přípravek. Suchým mikrovláknovým ručníkem odstraňte zbytky přípravku a uvolněnou špínu. Pro oživení povrchu aplikujte Mothers® Naturally Black® Trim & Plastic Restorer.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz