Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás upozornit, že na portálu cz-slevy.com se objevila nepravdivá informace o tom, že poskytujeme slevy po registraci. TENTO PORTÁL JE PODVODNÝ. Prosíme Vás, abyste se na tomto portálu neregistrovali ani neposkytovali žádné Vaše osobní údaje.
Děkujeme za pochopení a buďte obezřetní.

TJ Sokol Vestec

U nás v Carvin autodoplňky milujeme auta, ale taktéž máme rádi pohyb a sport. I to je jeden z důvodů proč jsme se rozhodli podpořit fotbalový klub a spolek TJ Sokol Vestec.

Spolek s bohatou historií spadající až do meziválečného období kdy se tento spolek staral nejen o tělovýchovu obyvatel, ale také o jejich osvětu , ve které se nejvíce angažoval místní učitel Čeněk Klásek. Jeho syn, vestecký rodák, Miroslav Klásek pak reprezentoval ve skocích o tyči Československo na Olympijských hrách v Berlíně v roce 1936.

V současné době nejen zajišťuje místní fotbalový klub, ale pořádá i již tradiční nohejbalový turnaj a snaží se díky fotbalu a dalším akcím spojovat lidi z jejich vesnice. A my se jim snažíme pomáhat, aby v tom mohli pokračovat i nadále.