Střešní nosič Škoda Octavia IV combi s integrovanými podélníky 2020-, ALU tyč

Kód: ANHSK130
3 039 Kč 2 511,57 Kč bez DPH
SKLADEM NA PRODEJNĚ nebo IHNED K ODESLÁNÍ
Můžeme doručit do:
2.3.2021

Střešní nosič pro Škoda Octavia IV combi 2020-. Vhodný pro vozy s uchycením na integrované podélníky. Tyče jsou v hliníkovém provedení. Nosnost 75 kg. Uzamykatelný.

HV0343, HV0237, HV0014

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střešní nosič od firmy Hakr pro Škoda Octavia IV.

Balení obsahuje 1 pár tyčí, 2 páry nosných patek, případně 2 páry kitu (dle provedení vozu)

První sestavení nosiče je zpravidla o něco delší než následná další použití. Střešní nosič se skládá ze dvou nebo tří komponentů, které je třeba dle návodu sestavit (výjimkou jsou kompaktní střešní nosiče sestavené výrobcem). Pokud nejsou na voze výrobcem pevně daná místa, kde má být nosič umístěn je třeba upnutí zohlednit, dle dalších požadavků – rovnoměrné rozložení nákladu, upnutí dalších nosičů na příčníky (nosič kol, nosič lyží, střešní box). Dejte pozor na to, aby páté dveře při jejich plném otevření nezasahovaly do nosiče nebo střešního boxu umístěného na střeše. Je dobré si po kontrole správnosti umístění příčných nosičů poznačit vzdálenosti od výchozích bodů střechy nebo si třeba lihovou fixou udělat malé rysky jejich umístění ať příště nemusíte vše znovu vyměřovat. Důležité je také, aby vzdálenosti příčníků byly na obou stranách vozidla stejné, tohle se týká pochopitelně jenom aut, která nemají výrobcem pevně daná místa upnutí a nosič lze po střeše podélně posouvat. Nezapomeňte na to, že mnohá auta mají rozdílnou šíři střechy v přední a zadní části a již sestavený nosič by při příští montáži v jiném místě střechy neseděl dobře a museli byste ho znovu přestavovat, dbejte také na to, aby přesahy příčníků na bocích vozidla byly stejné, není to úplně důležité, ale nevypadá dobře, když Vám na jedné straně přesahuje 10cm a na druhé máte 1cm.

Střešní příčníky jsou atestovány pro provoz na pozemních komunikacích a za jejich pomoci dopravíte Váš náklad do práce i na dovolenou.

Doporučení Carvin: Nepřevážejte kola, lyže a jiné objemné předměty uvnitř vozidla i při menší dopravní nehodě to může mít fatální následky – využívejte proto střešní autonosiče.

 

Určeno pro: Škoda Octavia IV combi 2020-.

 

Parametry specifikace:

Výrobce: Hakr ČR

Váha: 4,7 kg

Maximální zátěž: 75 kg (s ohledem na nosnost střechy vozu)

Délka tyče: 1080 mm

Průřez tyče: Ovál o rozměru š.48 x v.28 mm s vnitřním T profilem

Materiál: AL (hliník)/ plast

Zamykání: Ano

Maximální rychlost : 130 km/h

City crash test: Ano

Dekra: Ano

Doplňkové parametry

Kategorie: Combi
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: