Provozovna v MINSKÉ ul. je od 27.5.2019 UZAVŘENA. Od června 2019 se na Vás těšíme v nové provozovně ZÁBĚHLICKÁ 84, PRAHA 10 - ZÁBĚHLICE.

KARIÉRA

Nabízíme práci ve firmě zabývající se prodejem autodoplňků

1. Na pozici skladník – hlavní pracovní poměr

Náplň práce:  příjem a výdej zboží, rozvoz zboží, příprava zboží pro velkoobchod i pro e-shop.

Požadujeme: znalost práce na PC, Excel, Word, orientace na internetu. Práce s e-shopem a s účetním systémem Pohoda výhodou ne však podmínkou, řidičský průkaz B. Ostatní Vaše schopnosti rádi využijeme zbytek naučíme. Profesní postup možný. Vyžadujeme manuální zručnost a především zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Pracovní doba PO-PÁ 8.00-17.00, Místo pracoviště: Praha 10

Plat dohodou

2. Na pozici prodavače prodejna Praha 10, částečně obchodního zástupce

Požadujeme: znalost práce na PC, Excel, Word, orientace na internetu, znalost náhradních dílů práce s e-shopem a s účetním systémem Pohoda výhodou ne však podmínkou. Ostatní Vaše schopnosti rádi využijeme zbytek naučíme. Profesní postup možný. Vyžadujeme především zodpovědný aktivní přístup k práci, reprezentativní vystupování.

Pracovní doba PO-PÁ 8.00-17.00 – 9.00-18.00, Místo pracoviště: Praha 10, ČR

3. Na letní brigádu červenec a srpen 2019 pomocníka do skladu i na pomocné práce spojené s úpravami prodejních a skladových prostor.

Požadujeme: manuální zručnost a především zodpovědný aktivní přístup k práci.

Pracovní doba a trvání dle dohody

Kontakt pro zaslání životopisů či dotazů:

kariera@carvin.cz

Jan Sirový

Tel.: 774 631 127