Prázdninová akce: 1.7.-31.8. 2019 doprava kurýrní službou In-Time pouze 69Kč! Nechte si zaslat Vás balíček nebo navštivte naši kamennou prodejnu na adrese ZÁBĚHLICKÁ 84, PRAHA 10-ZÁBĚHLICE Otevřeno PO-PÁ 9:00-18:00

KARIÉRA

Nabízíme práci ve firmě zabývající se prodejem autodoplňků

 

1. Na pozici skladník – hlavní pracovní poměr 

Náplň práce:  příjem a výdej zboží, rozvoz zboží, příprava zboží pro velkoobchod i pro e-shop.

Požadujeme: znalost práce na PC, Excel, Word, orientace na internetu. Práce s e-shopem a s účetním systémem Pohoda výhodou ne však podmínkou, řidičský průkaz B. Ostatní Vaše schopnosti rádi využijeme zbytek naučíme. Profesní postup možný. Vyžadujeme manuální zručnost a především zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Pracovní doba PO-PÁ 8.00-17.00, Místo pracoviště: Praha 10

Plat dohodou

2. Na pozici prodavače prodejna Praha 10, částečně obchodního zástupce

Požadujeme: znalost práce na PC, Excel, Word, orientace na internetu, znalost náhradních dílů práce s e-shopem a s účetním systémem Pohoda výhodou ne však podmínkou. Ostatní Vaše schopnosti rádi využijeme zbytek naučíme. Profesní postup možný. Vyžadujeme především zodpovědný aktivní přístup k práci, reprezentativní vystupování.

Pracovní doba PO-PÁ 8.00-17.00 – 9.00-18.00, Místo pracoviště: Praha 10, ČR

Plat dohodou

3. Na letní brigádu červenec a srpen 2019 pomocníka do skladu i na pomocné práce spojené s úpravami prodejních a skladových prostor.

Požadujeme: manuální zručnost a především zodpovědný aktivní přístup k práci.

Pracovní doba a trvání dle dohody

Plat dohodou

Kontakt pro zaslání životopisů či dotazů:

kariera@carvin.cz

Jan Sirový

Tel.: 774 631 127

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace zde