Ve dnech 4.-8.7.2022 celofiremní dovolená. Veškeré objednávky budou vyřizovány v týdnu od 11.7.2022 Platí pro e-shop, kamennou prodejnu i velkoobchod

>> KARIÉRA <<

Nabízíme práci ve firmě zabývající se prodejem autodoplňků

Česká společnost Carvin consulting s.r.o. velkoobchod a maloobchod s autodoplňky založena 2012 a nyní patřící mezi přední prodejce autodoplňků vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

REFERENT / REFERENTKA ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Místo pracoviště: Záběhlická 2533/84, Praha - Záběhlice

Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Vhodné i pro: osoby bez praxe

Náplň práce:

  • zpracování objednávek z našeho e-shopu, jejich fakturace,
  • komunikace se zákazníky
  • vkládaní nového zboží na e-shop

Požadujeme:

  • práci na PC na střední až pokročilé úrovni
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • dobrou komunikaci se zákazníky
  • trestní bezúhonnost
  • reprezentativní vystupování

Znalost námi prodávaného sortimentu, účetního systému Pohoda, Shoptet a ŘP skupiny B výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení za odvedenou práci
  • pracovní dobu: Po – Pá, víkendy svátky volné
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • parkování pro zaměstnance
  • plat od 27 000 Kč

Své životopisy zasílejte na e-mail: jan.sirovy@carvin.cz

Kontaktní osoba: Jan Sirový

Tel.: 774 631 127

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení