Kariéra

Nabízíme práci ve firmě zabývající se prodejem autodoplňků

PRACOVNÍK SKLADU A LOGISTIKY

Baví Tě auta? Jsi nadšenec do vylepšování vozidel a autodoplňků? Tak čti dále!
Společnost Carvin consulting s.r.o. – velkoobchod a maloobchod s autodoplňky pro svou provozovnu v Praze v této chvíli hledá vhodného kandidáta na pozici:
Pracovník skladu a logistiky.

Místo výkonu práce: Praha 10 – Záběhlice

Požadujeme:
• Spolehlivost, flexibilita, odpovědnost
• Chuť pracovat
• Čistý trestní rejstřík
• Smysl pro detail, pečlivost
• Orientaci na trhu automobilů
• Příjemné a seriózní vystupování
• Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
• Skladování zboží
• Příjem zboží
• Balení a kompletace objednávek pro e-shop
• Kompletace objednávek pro rozvoz zboží k zákazníkům
• Ostatní činnosti související s provozem skladu

Nabízíme:
• Zaměstnání u rychle se rozvíjející společnosti
• Jednosměnný provoz – pracovní doba po-pá, víkendy svátky volné ‼️
• Odpovídající platové hodnocení s možností odměn
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Nástup možný ihned
Pozice je vhodná i pro absolventy

V případě zájmu o výše nabízenou pozici nám prosím zašli svůj životopis s fotografií nebo nás kontaktuj na tel. čísle 774631127 nebo e-mailu: info@carvin.cz

Zasláním životopisu souhlasíš se zpracováním Tvých osobních údajů nutných k výběrovému řízení.