Kariéra

Nabízíme práci ve firmě zabývající se prodejem autodoplňků

Česká společnost Carvin consulting s.r.o. velkoobchod a maloobchod s autodoplňky založena 2012 a nyní patřící mezi přední prodejce autodoplňků vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

REFERENT / REFERENTKA ZPRACOVÁNÍ OBJEDNÁVEK

Místo pracoviště: Záběhlická 2533/84, Praha - Záběhlice

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Vhodné i pro: osoby bez praxe

Náplň práce:

  • zpracování objednávek z našeho e-shopu, jejich fakturace,
  • komunikace se zákazníky
  • vkládaní nového zboží na e-shop

Požadujeme:

  • práci na PC na střední až pokročilé úrovni
  • aktivní a zodpovědný přístup
  • dobrou komunikaci se zákazníky
  • trestní bezúhonnost
  • reprezentativní vystupování

Znalost námi prodávaného sortimentu, účetního systému Pohoda, Shoptet a ŘP skupiny B výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení za odvedenou práci
  • pracovní dobu: Po – Pá, víkendy svátky volné
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • parkování pro zaměstnance
  • plat od 27 000 Kč

Své životopisy zasílejte na e-mail: jan.sirovy@carvin.cz

Kontaktní osoba: Jan Sirový

Tel.: 774 631 127

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz