Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás upozornit, že na portálu cz-slevy.com se objevila nepravdivá informace o tom, že poskytujeme slevy po registraci. TENTO PORTÁL JE PODVODNÝ. Prosíme Vás, abyste se na tomto portálu neregistrovali ani neposkytovali žádné Vaše osobní údaje.
Děkujeme za pochopení a buďte obezřetní.

Militec-1 ochrana motoru a převodovky 250ml

MILITEC - 1 přípravek proti opotřebení motoru. Plně syntetický produkt nové generace pro eliminaci vzájemného tření kovových dílů motorů a strojních zařízení.

Dostupnost Skladem - odesíláme ihned (5 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení
Kód: MILITEC-1
729 Kč –19 % 589 Kč 486,78 Kč bez DPH
Militec-1 ochrana motoru a převodovky 250ml
pripravek proti opotrebni motoru pro snizeni spotreby oleje militec 1 original usa 250ml
Akce
729 Kč –19 %

 

MILITEC - 1 je plně syntetický produkt nové generace pro eliminaci vzájemného tření kovových dílů motorů a strojních zařízení.

Možnost aplikace do spalovacích motorů, do pohonných hmot, autobenzínů (kde neovlivňují činnost katalyzátorů!), motorových naft a olejových náplní všech typů bez ohledu zda se jedná o olej převodový, minerální, syntetický či hydraulický.

MILITEC - 1 není tradičním doplňkem do oleje. Je 100% čistou syntetickou tekutinou, která neobsahuje žádná pevná tělesa|(jako např. přísady na bázi teflonu, kovů, mědi nebo olova), je prostředkem pro zušlechťování kovů nejlepší jakosti nemění elastické vlastnosti kovů, působí na bázi syntetických derivátů uhlovodíků, chrání kovy stálou syntetickou molekulární vazbou s obsahem inhibitoru koroze. Dokonalé kluzké vlastnosti takto ošetřených ploch MILITECem - 1 jsou nesrovnatelně kvalitnější, což přispívá k lehčímu, kultivovanějšímu a ekonomičtějšímu provozu motoru či stroje. Nelze opomenout značně zvýšený výkon a provozní spolehlivost a to při extrémním zatížení.

Konkrétní dávkování pro různé typy motorů, převodovek apod. je součástí "Návodu pro užití", který je dodáván s každým spotřebitelským balením MILITECu - 1

Pro úplnost uvádíme některé způsoby použití:

Automobily
a) motory: (benzínové, naftové) 50-60 ml na 1l oleje, aplikujte po ujetí 20.000 km nezávisle na počtu výměn oleje
b) převodovky: (normální, automatické) 125 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50. 000 km
c) diferenciály: 50-60 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50.000 km
d) posilovač řízení: 30 ml na náplň, aplikujte po ujetí 50.000 km
e) dvoutaktní motory: přidejte 40 ml do 1l oleje, který se mísí například v poměru (1:50) s benzínem pro dvoutaktní motor (poměry určuje výrobce motoru)

Průmyslové užití
a) převodní skříně: obecně platí 5% MILITECu - 1 na 1l oleje opakovat každých 1000 hodin provozu
b) hydraulická zařízení: 250 ml na 20 l hydraulické kapaliny opakovat každých 1000 hodin provozu
c) práce s kovem: naneste tenkou vrstvu na kovový povrch při jakémkoliv obrábění (řezání závitů, soustružení, vrtání apod.)
d) ošetřování řetězů: naneste tenkou vrstvu na kov

Střelné zbraně
MILITEC -1 je vhodný pro všechny druhy palných zbraní včetně poloautomatických a plně automatických všech ráží. Nanáší se na všechny vnitřní a vnější povrchy včetně vývrtu. Takto ošetřená zbraň zvyšuje odolnost proti selhání, zvyšuje se úsťová rychlost střely, tím i přesnost střelby. Nedochází ke tvorbě uhlíkatých a olovnatých nánosů, čímž se zvyšuje funkční spolehlivost zbraně. Aplikuje se po 1000 výstřelech nebo minimálně jedenkrát za rok.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: