Vážení zákazníci,
chtěli bychom Vás upozornit, že na portálu cz-slevy.com se objevila nepravdivá informace o tom, že poskytujeme slevy po registraci. TENTO PORTÁL JE PODVODNÝ. Prosíme Vás, abyste se na tomto portálu neregistrovali ani neposkytovali žádné Vaše osobní údaje.
Děkujeme za pochopení a buďte obezřetní.

Ochrana převodovky 80ml | Xeramic

Vysoce moderní přísada do převodovky s dlouhodobým účinkem. Účinek zajišťuje keramický materiál. Tento jedinečný, původně pro kosmický průmysl vyvíjený materiál nalezl v PM Xeramic své revoluční uplatnění. PM Xeramic Gear Protector snižuje tření, omezuje hlučnost převodovky, umožňuje snazší řazení a prodlužuje životnost převodovek. PM Xeramic® Gear Protector se může mísit se všemi druhy převodových olejů.

Dostupnost Skladem - odesíláme ihned
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
Kód: XR20106
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Ochrana převodovky 80ml | Xeramic
Ochrana převodovky 80ml | Xeramic
Holandská výroba

PM XERAMIC Gear Protector je vysoce moderní přísada do převodovek s dlouhodobým účinkem. Její účinek zajišťuje keramický materiál. Tento jedinečný materiál, původně vyvíjený pro kosmický průmysl, nalezl v PM XERAMIC své revoluční uplatnění. PM XERAMIC Gear Protector snižuje tření, omezuje hlučnost převodovky, umožňuje snažší řazení a prodlužuje životnost převodovek. PM XERAMIC Gear Protector je vhodný i jako přísada do převodových olejů. Může se používat pro všechny běžné převodovky a všechny druhy převodových olejů.

 

Návod k použití:

 

- Ujistěte se, že vozidlo je v horizontální poloze!

- Odstraňte cca 80 ml oleje z převodovky.

- Nechte olej uložený na čerpací stanici nebo na chemické skládce.

- Přidejte do převodovky celý obsah nádoby.

- Nezapomeňte řádně zavřít víčko olejového filtru!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: